نقشه راه صنعت ساخت بر بستر دیجیتال

نقشه راه صنعت ساخت بر بستر دیجیتال

انجمن رسمی صنعت ساخت(CIOB)  و شرکت معروف Autodesk  که در زمینه تولید نرم افزار های سه بعدی و مدل سازی اطلاعات ساخت فعالیت دارد،اخیرا گزارشی منتشر کرده اند که در آن نقشه راه و اطلاعات مورد نیاز صنایع ساخت برای تحلیل و درک موقعیت شرکت هایشان در فضای دیجیتال در قالب یک اینفوگرافی ارائه داده است.

دیوید فیلیپ-David Philip،عضو هیئت مدیره CIOB بیان میکند:”صنعت ساخت ارتباط جدیدی با تکنولوژی های کاربردی در این حوزه پیدا کرده است. همچنین پیشروی این صنعت در بستر دیجیتال تغییراتی را در این حوزه ایجاد کرده است البته استفاده از این فرصت و ترسیم یک نقشه راه مناسب،یکی از چالش های پیش رو است.

CIOB و Autodesk این اینفوگرافی را تحت عنوانترسیم نقشه راه صنعت ساخت بر بستر دیجیتال” منتشر کرده اند که در راستای هدایت و گرفتن نتایج ایده آل تر شرکت های فعال در این حوزه کاربردی می باشد.

با استفاده از این اینفوگرافی،شرکت های این صنعت قادر خواهند بود تا با خروجی گرفتن از یافته ها و اطلاعات،پیش بینی های بهتری و اقدامات موثرتری داشته باشند و وضعیت و جایگاه شرکت خود را در مقایسه با سایر فعالین این حوزه بررسی نمایند.

برای اطلاعات بیشتر و مشاهده این اینفوگرافی،میتوانید از لینک زیر استفاده بفرمایید:

https://www.autodesk.co.uk/campaigns/digital-journey-ciob

مطالب مرتبط

Network Rail “‎” که یک شرکت زیرساخت ریلی در بریتانیا است ومسئولیت ساخت و نگه‌داری خطوط راه‌آهن در انگلستان، ولز و اسکاتلند و همچنین نظارت بر شرکت‌های وابسته را بر عهده دارد،توانسته است با استفاده از یادگیری ماشین با رویکرد جلوگیری و کاهش ریسک و خطرات،۳۰ میلیون پوند در یکی از پروژه های حمل و […]

صرفه جویی ۳۰ میلیون پوندی، فقط و فقط با یادگیری ماشین!

صنعت ساختمان میتواند از اطلاعات تحت کنترل،هوش مصنوعی و دوقلوی دیجیتال در راستای کاهش اثرات نامطلوبی که بیماری کرونا بر این صنعت گذاشته است،استفاده کند.

هوش مصنوعی،همزاد دیجیتال و اطلاعات تحت کنترل، اتحاد نوین علیه کرونا در صنعت ساخت

” دوقولوی دیجیتال در سیستم های آب و فاضلاب یک مدل شبیه سازی شده و احتمالی از یک یا چند دارایی موجود در سیستم های آب و فاضلاب میباشد که با استفاده ازبهترین مدلهای فیزیکی موجود، سنسورهایی که مرتب به روزرسانی میشوند، اطلاعات تاریخی عملکردی سیستم، آموزش ماشین/هوش مصنوعی و ترکیبی از علوم مختلف زندگی […]

کاربرد همزاد دیجیتال (digital twin) در سیستم های آب و فاضلاب

ساخت ناب در i4academy

همراه با تکنیک های ساخت ناب می توانید در بهینه ترین حالت ممکن به تحویل پروژه برسید. تیم i4academy همراه شماست در آموزش،پژوهش و پیاده سازی ساخت ناب در پروژه های شما.

ساخت و ساز ناب و مدیریت پروژه

آخرین نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *