Foster + Partners از نرم افزار داخلی برای به اشتراک گذاری داده ها در برج های Lusail استفاده می کند

Foster + Partners نشان داد که چگونه از یک رویکرد یکپارچه و مبتنی بر فناوری برای طراحی چهار گروه متمایز برجهای Lusail در قطر استفاده کرده است.

این پروژه پیچیده ، که در آن چهار برج یک منطقه تجاری جدید ۱٫۱ میلیون متر مربعی در Lusail City را طراحی می کنند ، طبق یک برنامه فوری بوده است.

لوک فاکس ، رئیس استودیوی Foster + Partners ، گفت: «پیچیدگی پروژه و بازه های زمانی فشرده شده باعث می شد که تبادل اطلاعات بین معماران ، مهندسان و سایر مشاوران تقریباً فوری انجام شود. از همان ابتدا ، ما با ایجاد یک اطلاعات واحد که تغییرات طراحی را در زمان واقعی به ما منتقل می کند ، یک رویکرد ابتکاری را ایجاد می کنیم ، و تیم یکپارچه ما را قادر می سازد که منسجم و با سرعت کار کند. “

این تیم یک سیستم نرم افزاری داخلی به نام Hermes مستقر کردند که داده های طراحی پروژه را هماهنگ می کند و اشتراک این داده ها را در زمان واقعی در برنامه ها ، رشته ها ، سازمان ها و مکان های مختلف در سراسر جهان تسهیل می کند.

با استفاده از افزونه های مخصوص ایجاد شده برای برنامه های مختلف نرم افزاری مورد استفاده معماران ، مهندسان و سایر مشاوران ، تغییرات طراحی ایجاد شده توسط یک گروه بلافاصله در دسترس مدلهای دیجیتالی مورد استفاده دیگران قرار می گیرد.

این پروژه بخشی از طرح جامع بزرگتری است که توسط Foster + Partners نیز طراحی شده است ، که طراحی معماری و زیست محیطی را به همراه مهندسی سازه و MEP برای کل پروژه انجام داده است.

این دو برج بلند در انتهای بلوار بزرگی که ورزشگاه جدید فوتبال (برای جام جهانی ۲۰۲۲) واقع شده اند و در ۷۰ طبقه ایستاده اند ، در حالی که دو برج دیگر ۵۰ طبقه هستند که همه در اطراف یک میدان مرتب شده اند .

منبع این مقاله: سایت خبری +BIM

مطالب مرتبط

کمپانی آمِی ، به عنوان ارائه دهنده خدمات نگهداری از بزرگراه های کنت ، مرحله دوم آزمایش پهپاد را آغاز کرده است که مناظر دارای بزرگراه های اطراف شبکه را بررسی می کند و نقایص و مشکلات موجود  در زیرساخت های برق و آب در شهرستان ها را شناسایی می کند. این انجمن شامل تعدادی […]

پهباد کمپانی آمِـی برای اسکن و بررسی مناظر و تاسیسات کِنت مورد استفاده قرار گرفته است

آغاز نظارت Aecom بر سایت HoloBuilder

آغاز نظارت Aecom بر سایت HoloBuilder

CLC نگران برنامه های خرید دیجیتال دولت است

CLC نگران برنامه های خرید دیجیتال دولت است

فناوری AI به نظارت بر ساخت مزرعه خورشیدی ۱۰۰ha کمک می کند

فناوری AI به نظارت بر ساخت مزرعه خورشیدی ۱۰۰ha کمک می کند

آخرین نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *