تشویق به دیجیتالی شدن مسئولان محلی

ویدئوی جدید از مرکز نوآوری ساخت و ساز (CIH) مقامات محلی را تشویق می کند تا در طراحی ، ساخت و بهره برداری از ساختمانها و املاک خود دیجیتال شوند.

این ویدئو به دنبال به چالش کشیدن این تصور در میان برخی مقامات محلی است که BIM پرهزینه ، سنگین و تنها برای پروژه های سرمایه ای مناسب است – همانطور که اخیرا در مقاله وایت مرکز ساخت دیجیتال انگلیس برجسته شده است.https://www.cdbb.cam.ac.uk /files/111120_bim_in_la.pdf).

این ویدئو اولین مجموعه از ابزارهای CIH است که مقامات محلی را قادر می سازد تا نحوه برنامه ریزی ، تهیه ساخت و بهره برداری از ساختمانها و املاک خود را تغییر دهند. مرحله بعدی یک نقشه راه دیجیتالی تعاملی است که تیم های املاک محلی را راهنمایی می کند که چگونه با ابزارها متناسب با نیازها و توانایی های اطلاعاتی آنها سازگار می شوند.

دیوید فیلپ ، مدیر تأثیرات دیجیتال CIH ، گفت: “شوراها در انگلیس حدود ۲۵ میلیارد پوند برای هزینه های سرمایه ای در سال ۲۰۱۷/۲۰۱۸ و تقریبا ۴ میلیارد پوند برای نگهداری و بهره برداری از ساختمان هزینه کردند. مدیریت داده ها به صورت دیجیتالی امکان صرفه جویی در بهره وری را فراهم می کند و همچنین می تواند اطمینان حاصل کند که شوراها به اطلاعاتی که به آنها کمک می کند در پاسخگویی به چالش های مختلف از پاسخگویی به بیماری همه گیر Covid-19 تا رسیدن به اهداف کاهش کربن ، دسترسی بهتری داشته باشند.

“با معرفی مزایای یک رویکرد دیجیتال برای مدیریت اطلاعات ، این فیلم رهبران مقامات محلی را در سراسر کشور قادر می سازد اولین قدم را در سفر دیجیتالی بردارند.

شارلوت كوردینگلی ، رئیس املاك و دارایی در شورای متروپولیتن استوكپورت اظهار داشت: مدیریت داخلی داده های ما به صورت دیجیتال ، مزایایی از جمله افزایش استاندارد ، همکاری بیشتر بین ادارات و برنامه ریزی و مدیریت بهتر بلند مدت را به همراه داشته است. دارایی مقامات برای کمک به دستیابی به اهداف بلند مدت از جمله صرفه جویی در هزینه و کاهش کربن است.

چه چیزی باعث این ابتکار عمل شد؟

بخش اقتدار محلی از نظر ساختار و بودجه کاملاً پیچیده است. دامنه آن از شوراهای بزرگ شهرستان تا حوزه ها و مناطق است. به نظر می رسید این یک منطقه بکر نیست – یک تمرین عالی وجود دارد – اما احساس می شود تمرکز اضافی مفید خواهد بود.

نتیجه اولیه طاقت فرسای مقاله وایت این بود که تأکید مجدد بر پیام اصلی مبنی بر اینکه BIM در مورد مدلهای سه بعدی نیست ، بلکه مربوط به داده است ، واقعاً خوب است.

کدام مقامات محلی در کارگروه شرکت دارند؟

ما همپشایر ، آکسفوردشایر ، سونووکس ، استوکپورت ، ساسکس غربی ، ایسلینگتون ، ووکینگام و کمبریج سیتی را داریم. ما همچنین گروه هایی مانند اعتماد آینده اسکاتلند و اتحاد BIM انگلیس داریم.

برخی از شوراها در تصویب BIM و مدیریت اطلاعات واکنش نشان می دهند: آنها متوجه شده اند که داده های خود را به خارج از کشور سپرده اند و پیمانکار آنها به کار خود ادامه می دهد. استوكپورت را در نظر بگیرید: آنها خیلی زود از مارك خارج شدند ، فهمیدند كه باید اطلاعات خود را دوباره به دست بیاورند و باید ساختار مدیریت اطلاعات را تنظیم كنند – و نتایج بسیار خوبی هم از آن دریافت كرده اند.

درباره ویدیو و موارد بعدی بیشتر بگویید؟

این ویدیو یک پیام واقعا عالی برای مدیران ارشد در مقامات محلی ایجاد می کند. امیدوارم که این ویدئو به آنها کمک کند تا مفهوم [مدیریت اطلاعات و BIM] را درک کنند و درک کنند که هزینه زیادی برای آنها ندارد.

و سپس ما یک نقشه راه تعاملی ایجاد کرده ایم که می گوید این سفر از برنامه ریزی استراتژیک ، به برنامه ریزی استراتژیک املاک ، به تحویل سرمایه به عملیات و غیره است.

این ابزار بیان می کند که هر یک از این مراحل مزایای انجام صحیح آن و قابلیت های BIMچیست.

نقشه راه آنها را به سمت مفهوم اثبات مفهوم سوق می دهد: به این ترتیب می توانید آن را امتحان کنید. این یک چک لیست برای کار در اختیار آنها قرار می دهد و از آنها سوالهایی می کند مانند: آیا سهامداران خود را شناسایی کرده اید؟ آیا نیازهای اطلاعاتی آنها را شناسایی کرده اید؟ آیا مدیر اطلاعات دارید؟ آیا به این موضوع فکر کرده اید که می خواهید اطلاعات خود را از کجا ذخیره کنید؟ آیا شما نوشته اید که چه اطلاعاتی می خواهید در پایان پروژه تحویل داده شود؟

اینها به اندازه کافی برای EIR و AIR نیستند ، اما برای اثبات مفهوم کاملاً مناسب هستند.

و اگر اثبات مفهوم کارساز باشد ، می توانند به یک پرونده تجاری منتقل شوند.

این ابتکار عمل قبل از ورود covid-19 آغاز شده است؟ آیا همه گیری انگیزه بیشتری به پیام رسانی شما می دهد؟
مدیریت اطلاعات و BIM اکنون به عنوان معیار کارآیی دیده می شود: شما می دانید که داده های مناسب برای تصمیم گیری صحیح را دریافت کرده اید. به همین دلیل پیام ما بسیاردرست است.

covid-19 تنها فشار بر مقامات محلی نیست: آنها باید برنامه کربن ، مسکن ، خانه اصلی کارگر و غیره را ارائه دهند. ممکن است پیام BIM مورد توجه واقع شود ، اما همانطور که شوراها کار کردند از طریق برنامه های بهبودی covid ، آنها احتمالاً دریافته اند که در اطلاعات و داده هایی که دارند ، خلا particularlyهایی وجود دارد ، به ویژه هنگامی که همه از راه دور کار می کنند.

برنامه اصلاح روکش ها نیز مهمترین نکته است: مدیریت اطلاعات دروازه ورودی است.

پس از تماشای فیلم و استفاده از نقشه راه ، گروه کار بعدی چیست؟
گروه کاری تا سال جدید [مالی] ادامه خواهد یافت و ما به گسترش تعاملات ادامه خواهیم داد. ما بازدید از ویدیو و بارگیری نقشه راه را ردیابی خواهیم کرد. ما ممکن است ارزیابی تأثیر را در نظر بگیریم.

من فکر می کنم دستور کار این گروه برای سال آینده بیشتر به یک گروه پشتیبانی همسالان شباهت داشته باشد تا یک گروه توسعه. امیدوارم که مقامات محلی بیشتری را به خود جلب کند.

برای مصاحبه با BIM + با مصاحبه های شارلوت کوردگلی در استوکپورت و تام اسکولز ، مدیر گروه – سیستم های دارایی و داده ها در شورای شهرستان آکسفوردشایر همراه باشید.

منبع این مقاله: سایت خبری +BIM

مطالب مرتبط

کمپانی آمِی ، به عنوان ارائه دهنده خدمات نگهداری از بزرگراه های کنت ، مرحله دوم آزمایش پهپاد را آغاز کرده است که مناظر دارای بزرگراه های اطراف شبکه را بررسی می کند و نقایص و مشکلات موجود  در زیرساخت های برق و آب در شهرستان ها را شناسایی می کند. این انجمن شامل تعدادی […]

پهباد کمپانی آمِـی برای اسکن و بررسی مناظر و تاسیسات کِنت مورد استفاده قرار گرفته است

آغاز نظارت Aecom بر سایت HoloBuilder

آغاز نظارت Aecom بر سایت HoloBuilder

CLC نگران برنامه های خرید دیجیتال دولت است

CLC نگران برنامه های خرید دیجیتال دولت است

فناوری AI به نظارت بر ساخت مزرعه خورشیدی ۱۰۰ha کمک می کند

فناوری AI به نظارت بر ساخت مزرعه خورشیدی ۱۰۰ha کمک می کند

آخرین نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *