برگزاری وبینارهای آموزشی در شورایعالی مناطق آزاد کشور

مدیر فنی و زیر بنایی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از برگزاری دوره های آموزشی وبیناری توسط آکادمی انقلاب صنعتی چهارم در دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خبر داد و گفت برگزاری این دوره ها تا ۳۰ فروردین ماه ادامه دارد.

خبرگذاری رسمی مناطق آزاد کشور – سایت فرینا
برگزاری وبینارهای آموزشی i4academy در شورایعالی مناطق آزاد کشور
برگزاری وبینارهای آموزشی i4academy در شورایعالی مناطق آزاد کشور

به گزارش فرینا، مهدی رعیتی هدف از برگزاری این دوره های آموزشی را آشنایی هر چه بیشتر عوامل مرتبط با مباحث روز عنوان کرد و افزود: این دوره ها در مدت زمان دو ساعت و با حضور مدیران و کارشناسان حوزه فنی و زیربنایی سازمان های مناطق آزاد و اساتید دانشگاه های داخلی و بین المللی در حال برگزاری است. 
او با اشاره به اینکه حاضرین در این دوره های آموزشی از سطح بالای علمی برخوردار هستند ادامه داد: این دوره های آموزشی شامل کاربرد فناوری اطلاعات رباتیک و اینترنت اشیا در مهندسی عمران و مدیریت پروژه ها، نگاهی نو به تاب آوری زیرساخت های شهری، مدیریت دارایی زیرساختی با رویکرد نوین، کاربرد عملی شبیه سازی در صنعت ساخت و ساز،  برنامه ریزی و کنترل پروژه نوین و قراردادهای همسان پروژه های عمرانی و صنعتی است.
کامبیز رسولخانی دکترای مهندسی و مدیریت ساخت دانشگاه Texas A&M آمریکا، مادح پیریونسی دکتری مهندسی و مدیریت ساخت دانشگاه تورنتوی کانادا، امین توحیدی دکتری مهندسی و مدیریت ساخت دانشگاه Texas A&M آمریکا، جواد حداد دکتری مدیریت مهندسی با گرایش تکنولوژی، حامد ضامنیان عضو هیات علمی دانشگاه پوردو آمریکا، تدریس این دوره های آموزشی را برعهده دارند.


انتشار اخبار وبینار های i4academy در خبر گزاری رسمی مناطق آزاد کشور – سایت فرینا

مطالب مرتبط

آکادمی انقلاب صنعتی چهارم در راستای مسئولیت اجتماعی خود نسب به شرایط پیش آمده در کشور عزیزمان و لزوم همبستگی برای مقابله با بیماری کرونا اقدام به برگزاری دوره های وبیناری رایگان می نماید.🔹لیست دوره های آکادمی در تصویر زیر آمده است و تاریخ دقیق دوره ها به زودی منتشر خواهد شد …✔با ما پیشرفت را […]

برگزاری بیش از ده وبینار رایگان در خصوص موضوعات نوین و فناورانه صنعت ساخت به مدت دو ماه (تعطیلات کورونایی)

آخرین نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *